Zawieszki na alkohol

Wybór alkoholu na wesele nie jest wcale taką prostą sprawą. Kiedy już jednak zdecydujecie się na odpowiedni rodzaj, warto zadbać o to, by weselna wódka nie tylko dobrze smakowała, ale też… wyglądała.

Butelka z personalizacją

Zawieszki na alkohol nie są wcale nowym wymysłem. Swoją popularność zyskały już kilka dekad temu, kiedy to za ich pomocą zaczęto oznaczać weselną wódkę. Trudno powiedzieć czy geneza tego pomysłu tkwi w beznadziejnie brzydkich etykietach alkoholi z lat zamierzchłych, w próbie urozmaicenia produktu jednej firmy na wszelkie okazje, czy też oznaczenia jakkolwiek produktu wytwarzanego w domowej „gorzelni”. W każdym razie zawieszki na alkohol na dobre zapisały się w galerii dodatków weselnych.

zawieszki na alkohol
źródło:projektslub.blogspot.com/

Za zdrowie

Nie ma żadnych reguł dotyczących zawieszek na wódkę weselną. Ich rodzaj, kształt czy kolor uzależniony jest wyłącznie od fantazji młodej pary oraz motywu przewodniego wesela. W Internecie dostępnych jest całe mnóstwo podpowiedzi typu DIY z inspiracjami, dotyczącymi wykonania takich zawieszek. Wykonanie takich ozdób nie powinno sprawić Wam większych problemów, a co więcej – może stać się okazją do zorganizowania plastycznego party z druhnami lub grupą przyjaciół, w czasie którego poza degustacją wybranego alkoholu wykonacie zawieszki na wesele. Praca zespołowa jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Jedyna uwaga – degustacja powinna być symboliczna. W przeciwnym razie zawieszki mogą okazać się niezdatne do użycia.

zawieszki na alkohol
źródło: www.enamour.pl/


Zawieś mnie

W przypadku powyższego rezultatu oraz w celu zaoszczędzenia czasu polecamy skorzystać z gotowych produktów, dostępnych od ręki w sklepach internetowych. Masę inspiracji i pomysłów jak może wyglądać Wasza zawieszka na wódkę weselną znajdziecie w Internecie. Sklepy internetowe oferują każdorazowo kilkadziesiąt wzorów i pomysłów, dopasowanych do motywu Waszego wesela. Można kupić bowiem m.in. zawieszki awangardowe, z motywami kwiatów, w stylu retro, zawieszki na alkohol w stylu glamour czy boho. Dla każdego coś wyjątkowego. Zakupy gotowych produktów weselnych są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących swój czas, a oferowane produkty w zdecydowanej większości przypadków na szczęście spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

zawieszki na alkohol
źródło: z-milosci.pl/kategoria/zawieszki
zawieszki na alkohol
źródło: z-milosci.pl/kategoria/zawieszki

Co napisać

Co powinno znaleźć się na takiej zawieszce? Zdecydowanie nie można zapomnieć o imionach młodej pary oraz o dacie wesela. Wielu gości lubi zbierać takie gadżety na pamiątkę, być może będą więc chcieli zabrać sobie także i Waszą zawieszkę. Można pomyśleć także o napisaniu przesłania dla gości – niech nikt nie zapomina po co stawia się mu na stole butelkę alkoholu. W sieci dostępnych jest mnóstwo wierszyków i tekstów, które możecie wykorzystać na swoim przyjęciu. Jeśli zechcecie, możemy zebrać je dla Was w oddzielny post.

zawieszki na alkohol
źródło: najlepszezaproszenia.pl
zawieszki na alkohol
źródło: wyczarowanezpapieru.blogspot.com/

Dodaj komentarz